Hej, jesteśmy z Tychów i robimy wspaniałe filmy! Sprawdź nas!

Zaufało nam ponad 360+ zadowolonych nowożeńców,

nasza usługi są najbardziej kompleksowe i sprawdzone dzięki czemu jesteśmy najlepsi na lokalnym rynku.

Nasze portfolio – wybrane filmy weselne

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego też nasze realizacje są w pełni dopracowane i przemyślane. Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dlatego że filmowanie to nie tylko nasza praca, ale i ogromna pasja. Kręcimy w jakości HD, dzięki czemu zarówno obraz, jak i dźwięk są świetnej jakości. Dysponujemy też sprzętem nagrywającym w 4K oraz profesjonalnym dronem, którym możemy wykonać ujęcia z powietrza. Wszystkie szczegóły związane z wykonaniem filmu ustalamy z każdym zleceniodawcą indywidualnie, tak by efekt końcowy okazał się dla niego zadowalający.

Nasi operatorzy rejestrują wszystkie najważniejsze momenty uroczystości, począwszy od przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii zaślubin aż po zabawę gości i Państwa Młodych na przyjęciu weselnym. Z gotowych ujęć montujemy filmy weselne w postaci reportażu bądź krótkiego teledysku, na który składają się najciekawsze migawki. Całość jest dynamiczna i atrakcyjna dla widza, tak by oglądanie stanowiło prawdziwą przyjemność. Nasze produkcje to świetna pamiątka na całe życie, która będzie Państwu przypominać o niezwykłych chwilach i przywoływać w pamięci cudowne wspomnienia z tego najważniejszego dnia w życiu.

Poniżej prezentujemy Państwu nasze portfolio, na które składają się wybrane filmy stworzone przez nas w ostatnim czasie. Gorąco zachęcamy do ich obejrzenia, by mogli Państwo poznać stylistykę i konwencję, w jakiej utrzymane są nasze produkcje.

„Dziękujemy za Wasz profesjonalizm i zaangażowanie. Zarówno filmowiec jak i fotograf wykonali swoją pracę zawodowo, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybraliśmy pakiet Optymalny FOTO + VIDEO dzięki czemu otrzymaliśmy rabat w wysokości 200 zł. Na pewno polecimy Kasię i Krzysztofa naszym znajomym. „
Anna i Marcin
„Bardzo dziękujemy za miłą obsługę i cudowny film. Szczególnie teledysk podobał się naszym znajomym. Bardzo dobry pomysł by umieszczać takie teledyski na FB, każdy może zobaczyć i przypomnieć sobie to co warto zachować w pamięci!”
Kasia i Tomasz
„Dobry fotograf i kamerzysta to podstawa. Poza profesionalnym podejściem, dobrze zmontowanym filmem i niezwykłymi ujęciami w plenerze, chcemy pochwalić zaangażowanie naszych reportażystów. Pani Kasia pomogła nam zorganizować świetną makijażystkę w dniu pleneru, a Pan Krzysztof poza tym że jest świetnym kamerzystą, poprowadził zabawę ‚Taniec z gwiazdami’ na naszym weselu.”
Celina i Kacper
” Cześć! Oboje z mężem uważamy, że warto wybrać zgraną ekipę foto-video reporterów. Podczas ceremonii zaślubin oraz na sali ekipa zawsze była tam gdzie powinna. Na zdjęciach widać wiele wspaniałych chwil i wzruszeń naszych i naszych gości. Połowy byśmy nie zapamiętali. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług.”
Edyta i Rafał

Zarezerwuj termin zanim zrobi to ktoś inny!

Wesele.tychy.pl to tutaj znajdziesz profesjonalizm oraz jakość w rozsądnej cenie oraz bardzo sympatyczną obsługę. Ale to nie wszystko. Pomożemy Ci zaoszczędzić dzięki kompleksowej usłudze podczas Wesela!

  • Filmowanie od przygotowań do oczepin a nawet dłużej!
  • Więcej kamer? Dron? Mamy to!
  • Masz szczególne wymagania co do scenariusza? To dobrze!
  • Może nagramy film z podziękowaniem dla rodziców przed weselem?